Sekcja Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej

Aktualności

IV Przegląd Małych Form Artystycznych o tematyce zimowej
2020-01-20

Studenci pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej koła naukowego pedagogów, pod kierunkiem dr Elżbiety Wieczór zorganizowali już czwarty przegląd artystyczny kierowany do dzieci w wieku przedszkolnym z terenu gminy i miasta Toruń. 16 stycznia br. w klubie UMK "Od Nowa" dzieci zaprezentowały utwory muzyczne, inscenizacje, wiersze, musicale.

więcej »
Kolędowanie 2019
2019-12-19

Sekcja Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej Studenckiego Koła Naukowego Pedagogów oraz Koła Naukowego Młodych Pedagogów Specjalnych przygotowała wspólne kolędowanie dla pracowników, studentek i studentów Instytutu Nauk Pedagogicznych. W wydarzeniu, które miało miejsce 18. grudnia wzięli m.in. udział przedstawiciele Władz Wydziału Filozofii i Nauk Społecznych, Dyrekcji Instytutu Nauk Pedagogicznych, profesorowie, wykładowcy, pracownicy i licznie zgromadzeni studentki i studenci.

więcej »
Szlachetna Paczka - Podziękowanie
2019-12-17

Także i w tym roku Sekcja Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej Koła Naukowego Pedagogów koordynowała przygotowanie Szlachetnej Paczki dla jednej z toruńskich rodzin. W tegorocznej edycji tego projektu pomagaliśmy Pani Laurze i jej 3-letniemu synkowi Stasiowi.

Dzięki wsparciu wszystkich darczyńców udało się nam stworzyć Paczkę z najpotrzebniejszymi rzeczami dla rodziny, a także z upominkami świątecznymi.

więcej »
Mikołajki w przedszkolu
2019-12-09

Podobnie jak w roku ubiegłym Sekcja Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej Koła Naukowego Pedagogów wraz ze studentami pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej zorganizowali dzieciom Przedszkola "Bajkowy Dworek" spotkanie mikołajkowe: były wspólne zabawy, zajęcia artystyczne oraz upominki.

więcej »
Szlachetna Paczka
2019-12-02

Po raz kolejny Sekcja Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej włącza się czynnie w jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce - Szlachetną Paczkę.

Do Szlachetnej Paczki włączane są Rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych.

więcej »
Spotkanie organizacyjne Sekcji Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej
2019-11-07

W czwartek 7.11.2019 odbyło się spotkanie organizacyjne Sekcji Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej Studenckiego Koła Naukowego Pedagogów.

więcej »
V Kongres Wychowania Przedszkolnego
2019-05-18

V Kongres Wychowania Przedszkolnego, który odbył się 18 maja br., dotyczył tematyki sprawdzonych metod wychowania i edukacji dzieci. W spotkaniu wzięło udział ok. 200 uczestników: przedstawiciele władz oświatowych i samorządowych, dyrektorzy i nauczyciele, studenci naszego Wydziału i liczni absolwenci.

więcej »
19. Toruński Festiwal Nauki i Sztuki
2019-04-28

W dniach 27 i 28 kwietnia w ramach 19. Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki studenci Sekcji Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej Koła Naukowego Pedagogóww składzie: Grzegorz Maciej Rogalski, Weronika Jeziorowska, Natalia Garbaty, Magdalena Maria Florek, Agnieszka Zaroślińska, Klaudia Kawecka, Magdalena Zając oraz Natalia Jeziorowska zorganizowali pod opieką Pani dr Elżbiety Wieczór wydarzenie „Teatr żywej wyobraźni”.

więcej »
III Przegląd Małych Form Artystycznych
2019-01-11

Sekcja Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej wraz z Katedrą Edukacji Dziecka zorganizowała po raz trzeci Przegląd Małych Form Artystycznych o tematyce bożonarodzeniowej i zimowej z udziałem dzieci toruńskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych.

więcej »

Sekcja Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej